DOLGOZZ VELÜNK
Karrier – Eupor Group Kft.

Az Eupor Group Kft. folyamatosan bővülő feladataink ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keres az alábbi pozíciók betöltésére:

NYITOTT POZÍCIÓK

• Értékesítési munkatárs
• Marketinges munkatárs
• Üzletkötői munkatárs
• Grafikus designer

De ha bármilyen más egyéb jó képességed van azt tudasd velünk.

Tevékenységeink amibel dolgozhatsz

• Purhab alapanyagok értékesítése
• Graco Reactor gépek forgalmazása
• Nyomdaipari gépek forgalmazása
• Kreatív nyomdai munkák
• Webshop üzemeltetés
• Maris Polymers alapanyagok értékesítése

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Feladatai: Meglévő ügyfelek kezelése, logisztikai feladatok ügyintézése, rendelések kezelése valamint vevőkapcsolatok fejlesztése.
A munka végzés helye: Kunszentmárton

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:
Fáradhatatlan munkabírás, tehetség, józan ész és megbízhatóság, kereskedelmi szemlélet a többit lehet fejleszteni!

FELTÉTELEK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE

– Szakmai tapasztalat
– Több éves üzletkötői, értékesítői tapasztalat (vagy győzz meg minket hogy alkalmas vagy a pozícióra)
– Kiváló kommunikációs készség, mint szóban, mint írásban
– Számítástechnikai ismeretek (irodai alkalmazói programok, internetes és felhő alapú programok használata)
– B kategóriás jogosítvány

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük küld el a magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a cv@eupor.com email címre.
Természetesen adataid és szándékod diszkréten a személyes adatok kezeléséről szóló törvény maximális betartásával kezeljük, hozzájárulásod nélkül harmadik félnek nem adjuk ki!

Kapcsolattartás: cv@eupor.com

MARKETINGES MUNKATÁRS:

Feladatai: Szövegírás, levelezés, kiadványszerkesztés, online hirdetési felületek kezelése, az értékesítés marketing oldalról történő támogatása, napi kapcsolattartás az értékesítési munkatárssal és a vezetővel. Kapcsolattartás a különböző ügynökségekkel (kreatív, online) és beszállítókkal (marketing termékek beszerzése). Elektronikus hírlevelek tartalmának összeállítása, hírlevelek rendszeres kiküldése. A termék- és szolgáltatásértékesítési folyamatok támogatását célzó kampányok teljes körű menedzselése. A Cég arculatának folyamatos fejlesztése, megjelenítése a WEB- oldalon és egyéb kommunikációs csatornákon. Videók készítése. Egyéb marketinges feladatok ellátása.

– Angol nyelvtudás informatikai szinten
– Gyakorlott számítástechnikai ismeretek
– Facebook és Google hirdetések kezelésében szerzett tapasztalat
– PPC kampányokkal kapcsolatos alapvető ismeretek
– Social média oldalak ismerete, használata
– Hirdetések, kampányok teljesítményének értékelése, statisztikák értelmezése
– Videó szerkesztő program ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük küld el a magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a cv@eupor.com email címre